LT
EN
RU
{

Mes, mūsų misija ir siekiai!

}

WebTau – jauna kompanija, nevaržoma stereotipų ir iš anksto suformuotos nuomonės. Mes galime sau leisti lankstų darbą. Dirbame priderindami savo veiklą prie užsakovų norų ir poreikių.

Mūsų produktas - internetiniai tinklapiai, web svetaines, internetines parduotuves, portalai, duomenų bazių moduliai, bet kokio sudetingumo php aplikacijos ("skriptai" optimizuojantis kompanijos darbą), cikliškų uždavinių automatizavimo aplikacijos (web bot).

Mūsų misija – pagerinti kliento darbo rezultatus. Net jei jūs dirbate labai gerai ir padarote puikų produktą, bet niekas apie tai nežino, jūsų darbas liks neįvertintas, o produktas nesuvartotas. Mes, WebTau komanda, esame pasirengę sukurti jums tokį tinklapį, kurio dėka apie jus sužinotų kuo daugiau pirkėjų.

Požiuris - į atliekamą darbą žiūrime atsakingai ir rūpestingai. Mes visus darbus padarome atsižvelgdami į kliento darbo specifiką, veiklos pobūdį, rinkos tendencijas, savalaikiškumo aspektą ir kitus aktualius veiksnius, įtakojančius užsakovo darbo sąlygas.

Uždaviniai – kurti optimalius WEB produktus pagal kliento norus, poreikius, veiklos specifiką. Mes sukursime internetinę svetainę, kurios dėka užsakovo darbas taps žinomas ir pasiekiamas kuo didesniam potencialių klientų ratui.

Mums svarbus kiekvienas klientas.

Dabar mums svarbiausias esate Jūs!
Tinklapių kūrimas Tinklapių kūrimas

ArraySvetainių kūrimo paslaugos, WEB dizaino kūrimas, Teksto surinkimo paslauga, Geras tinklapis, Svetainės dizainas, Raktažodžių suderinimas , Tinklapio programavimas, Serveriai, Svetainių kūrimas, Hostingas

Tinklapių kūrimas Tinklapių kūrimas Tinklapių kūrimas